تاریخچه

شرکت ام.جی. پلاست
گروه تولیدی ام جی پلاست در دهه هفتاد شمسی با اهداف تولید و تأمین بخشی از نیازهای صنایع بسته بندی، غذایی، بهداشتی و یکبار مصرف شروع به فعالیت نموده است و توانسته ایم با تکیه بر توان فنی و مهندسی و پرسنل متخصص و مجرب همگام با تکنولوژی روز دنیا سبد کالای متنوعی از انواع ظروف بسته بندی و یکبار مصرف تولید و عرضه نماییم.
شرکت صنایع بهداشتی خراسان با تکیه بر تجربه ای که طی سالیان متمادی کسب کرده و نیز دارا بودن کادر متخصص و کارآمد و استفاده از ماشین آلات روز دنیا توانسته با تولید محصولات مرغوب و با کیفیت موفق به اخذ پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی شده است. در کنار پروانه ساخت داشتن استانداردهای مدیریت تضمین کیفیت ISO9001، استاندارد ورود کالا به اروپا (CE)، استاندرهای زیست محیطی و بهداشت شغلی و حرفه ای ISO 18001 و ISO 14001 تاییدی برکیفیت محصول دارد.
شرکت صنایع بهداشتی خراسان با تولید محصولات متنوع در زمینه های قاشق و چنگال غذا خوری، انواع قاشق بستنی و کافه، انواع کارد و انواع بشقاب کوچک و بزرگ توانسته است سهم عمده ای از نیاز کشور و نیز کشورهای خاورمیانه را تامین کند.
در حال حاضر انواع ظروف بسته بندی و یکبار مصرف در سه واحد بزرگ تـولیدی ایـن گـروه بـا نام هـای تـجاری ام جـی پلاست، اپـل پلاستـیک و سپـیده شرق تولید می شود.
واحد شـماره ۱ | به صورت تخصصی تولید انواع محصولات یکبار مصرف کاغذی (قاشق، چنگال، کارد و …)
واحـد شماره ۲ | تولیـد ورق PET در عـرض و ضـخامت های مخـتلف و انـواع ظـروف بـسته بندیPET
واحد شماره ۳ | تولید انواع ظروف نگهداری و سرو غذا از پیش فرم پلی استایر