سیاست های حفظ حریم خصوصی ، مشخص می کند که چگونه ام جی پلاست، از اطلاعات شما استفاده و آنها را به اشتراک می گذارد . سیاست های امنیتی  مشمول اطلاعاتی است که ما در زمان بازدید شما از وب سایت ام جی پلاست و یا تماس با ما، جمع آوری می کنیم .

سیاست های حفظ حریم خصوصی ، ممکن است در بازه های زمانی مختلفی تغییر یابند . در صورت اعمال هرگونه تغییر ، با تغییر تاریخ بهنگام سازی که در ابتدای این متن آورده می شود ، شما را از این موضوع آگاه ساخته و مراتب از طریق اعلام عمومی بر روی سایت اطلاع رسانی خواهد شد . ما شما را به مطالعه سیاست های حفظ حریم خصوصی در اولین فرصت دعوت می نمائیم .

 

جمع آوری اطلاعات

اطلاعاتی که شما مستقیما در اختیار ما قرار می دهید

اطلاعاتی را که شما مستقیما در اختیار ما قرار می دهید ، جمع آوری می کنیم . مثلا زمانی که شما یک اکانت بر روی وب سایت ما ایجاد می کنید و یا اقدام به تکمیل و ارسال فرم های تماس با ما می نمائید . این اطلاعات عموما شامل نام ، آدرس ایمیل ، آدرس پستی ، تلفن ، جنسیت و اطلاعاتی در خصوص عنوان شغلی و محل کار شما است .

اطلاعاتی که ما بطور اتوماتیک جمع آوری می کنیم

زمانی که شما وب سایت ام جی پلاست را مشاهده می نمایید، ما بطور اتوماتیک اطلاعاتی نظیر موارد ذیل را جمع آوری می کنیم :

  •  اطلاعات لاگ : ما اطلاعات شما در زمان استفاده از سایت نظیر نوع مرورگر ، زمان استفاده ، صفحاتی که مشاهده می کنید و آدرس IP را ثبت می کنیم .
  • اطلاعات دستگاه : ما اطلاعات در خصوص نوع دستگاهی که به سایت متصل شده اید را نظیر مدل سخت افزار ، سیستم عامل و شماره نسخه را جمع آوری و ذخیره می کنیم .
  • اطلاعات جمع آوری شده توسط کوکی و سایر فناوری های ردیابی : ما از فناوری های مختلفی برای جمع آوری اطلاعات استفاده می کنیم . این موضوع می تواند شامل ارسال کوکی بر روی کامپیوتر و یا سایر دستگاه های ارتباطی شما باشد . کوکی فایل داده کوچکی است که بر روی هارد درایو و یا حافظه دستگاه شما ذخیره شده و به ما کمک می کنند تا بتوانیم  خدمات بهتری را بر اساس تجربه شما  ارایه نماییم .

استفاده از اطلاعات

ما از اطلاعات شما در موارد ذیل استفاده می کنیم :

  • ارایه و بهیود خدمات و سرویس ها
  •  ارسال اعلامیه های فنی ، بهنگام سازی ، هشدارهای امنیتی و پیام های مدیریتی
  • پاسخ به توضیحات ، سوالات و درخواست های شما که از طریق بخش تماس از آن آگاه می شویم.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات شما

ما به هیچ وجه اطلاعات شما را با سایرین به اشتراک نخواهیم گذاشت .